Блог

Bespiruoklių čiužinių MAGNIFLEX privalumai

Užtikrina tolygų žmogaus kūno svorio paskirstymą po visą čiužinio paviršių – dėl mikroporinės struktūros bespyruoklė medžiaga – tai blokas, sudarytas iš šimtų tūkstančių „mikro spyruoklių“. (daugiau…)
More

Čiužinio Magniflex Ortopedinis efektas

• Čiužinio sugebėjimas maksimaliai tiksliai užtikrinti teisingą stuburo fiziologinę padėtį (S pavidalo), atsižvelgiant į jo natūralius išlinkimus (pirminį ir antrinius), taip pat užtikrinti stuburui aukštą ir optimalų palaikymo lygį, tuo pačiu užkirsti kelią jo iškrypimui. (daugiau…)
More

Čiužinio Magniflex anatominis efektas

Čiužinio sugebėjimas maksimaliai tiksliai priimti miegančio žmogaus kūno formą, taip pat mažinti spaudimą iš čiužinio pusės žmogaus kūnui, tuo pačiu nepažeidžiant kraujotakos, limfos cirkuliavimo bei raumenų, sąnarių ir vidaus organų inervacijos. Spaudimo sumažinimas visiškai arba iš dalies užkerta kelią raumenų nutirpimui, gerina kraujo apytaką, padeda gerai ir kokybiškai ilsėtis (miegoti). (daugiau…)
More

UŽPILDAI

Ortopedinės putos ELIOSOFT® – poliuretano putos su priedu iš natūralaus latekso. Šios medžiagos unikalumas – dvi poliesterio rūšys vulkanizuotos vandeniu, viena rūšis palaiko komfortišką standumą, o kita užtikrina anatominį efektą. Čiužiniai, kuriuose naudojamas šis užpildas, užtikrina komfortišką ortopedinį palaikymą su anatominiu efektu. (daugiau…)
More

AUDINIAI

Termoreguliuojantis audinys LENPUR – užpatentuotas celiuliozės audinys, tai natūrali hipoalerginė ir gerai sugerianti medžiaga, kuri efektyviai garina drėgmę nuo žmogaus kūno, ir tokiu būdu reguliuoja jo temperatūrą. Minkštas ir malonus audinys sukuria papildomą lytėjimo komfortą ir šilumos jausmą. (daugiau…)
More