Čiužinio Magniflex Ortopedinis efektas

• Čiužinio sugebėjimas maksimaliai tiksliai užtikrinti teisingą stuburo fiziologinę padėtį (S pavidalo), atsižvelgiant į jo natūralius išlinkimus (pirminį ir antrinius), taip pat užtikrinti stuburui aukštą ir optimalų palaikymo lygį, tuo pačiu užkirsti kelią jo iškrypimui.

• Bespyruoklio čiužinio ortopedinis efektas užtikrinamas dėl vidaus bloko (užpildo) darbo ir savybių, nugaros raumenys maksimaliai atpalaiduoti, tai yra, stuburo padėtis teisinga dėl tūkstančių ląstelių („mikro spyruoklių“), iš kurių susideda bespyruoklis užpildas, savybių. Modernios bespyruoklės medžiagos, atsparios deformacijai ir praspaudimams, leidžia maksimaliai tiksliai užtikrinti ortopedinį efektą mūsų stuburui, nepriklausomai nuo žmogaus svorio ir ūgio.
• Stuburas neturi būti tiesus, juk būtent dėl išlinkimų jis gali reaguoti į stresus ir laikyti kūną vertikalioje padėtyje. Krūtinės ir kryžmens stuburo dalys išlenktos į vidų, šie išlinkimai vadinami pirminiais (jie yra jau kai žmogus gimsta). Kaklo ir juosmens dalys išlinkusios į išorę.
• Horizontalioje padėtyje natūralių išlinkimų išsaugojimas padeda šalinti spaudimą iš tarpslankstelinių diskų, nespaudžiamos slankstelių nervų galūnėlės. Vaikų ir paauglių natūralių stuburo išlinkimų išsaugojimas padeda formuoti taisyklingą laikyseną ir lavinti atramos-judėjimo aparatą.
• Stuburo natūralūs išlinkimai veikia kaip spyruoklė, dėl to jame atsiranda stangrios deformacijos kaip atsakas į traukos jėgos poveikį. Jeigu žmogus laiko nugarą pernelyg tiesiai, arba, priešingai, kūprinasi, stuburas kartu su raumenimis ir raiščiais negali pilnai atsispirti smūgiams ir stresui, ir pradeda blogai veikti. Taip pat poilsio (miego) metu tiesi arba per daug sulinkusi nugara sukelia raiščių ištempimą arba suspaudimą, dėl to susidėvi slanksteliai ir tarpslanksteliniai diskai, ir atsiranda nugaros skausmas. Todėl vaikštant, sėdint, stovint ir gulint stuburas turi būti patogioje fiziologinėje padėtyje.

Comments are closed.