Čiužinio Magniflex anatominis efektas

  • Čiužinio sugebėjimas maksimaliai tiksliai priimti miegančio žmogaus kūno formą, taip pat mažinti spaudimą iš čiužinio pusės žmogaus kūnui, tuo pačiu nepažeidžiant kraujotakos, limfos cirkuliavimo bei raumenų, sąnarių ir vidaus organų inervacijos. Spaudimo sumažinimas visiškai arba iš dalies užkerta kelią raumenų nutirpimui, gerina kraujo apytaką, padeda gerai ir kokybiškai ilsėtis (miegoti).

  • Tam, kad būtų užtikrintas komfortiškas miegas, atsirado „išmanūs“ bespyruokliai čiužiniai su anatominiu efektu. Tokiuose čiužiniuose naudojama bespyruoklė medžiaga (latekso putos, waterlattex, memoform, eliosoft), mažinanti arba šalinanti atvirkštinį spaudimą mūsų kūnui. Toks čiužinių tipas leidžia prisitaikyti prie kiekvieno žmogaus svorio, ūgio ir anatominės struktūros. Čiužiniai su dideliu anatominiu efektu užtikrina optimalų atskirų kūno dalių palaikymą miego metu, akimirksniu prisitaiko prie mūsų kūno išlinkimų, užtikrina atsipalaidavimą, reikalingą raumenų atkūrimui.
  • Naudojant čiužinį su aukštu ekonominiu efektu, 70-80% sumažėja žmogaus kūno padėties keitimo rodiklis. Žmogus geriau išsimiega, gerėja miego kokybė, raumenys maksimaliai atsipalaiduoja ir pailsi, o stuburui užtikrinamas minkštas ir patogus palaikymas.
  • Kartu su pagalve Memoform® užtikrinamas stabilus ir minkštas galvos ir kaklo palaikymas tiek gulint ant nugaros, tiek gulint ant šono. Kaklo slankstelių padėtis natūrali, be suvaržymo, raumenys atsipalaiduoja. Medžiaga užkerta kelią kaklo slankstelių pažeidimų atsiradimui. Vyksta skausmo efekto sumažinimas po traumų, esant galvos skausmams, radikulitui, osteochondrozei.
  • Žymiai mažiau jaučiamas skausmas esant stuburo, kaklo, krūtinės ir juosmens dalių osteochondrozei. Stuburas, sąnariai ir raumenys atsipalaiduoja, ilsisi nuo įtampos ir nuovargio, kurie kaupiasi per dieną. Didžiausias ortopedinis ir anatominis efektas ypatingai stuburo juosmens ir kryžmens dalyse.

Comments are closed.