UŽPILDAI

Ortopedinės putos ELIOSOFT® – poliuretano putos su priedu iš natūralaus latekso. Šios medžiagos unikalumas – dvi poliesterio rūšys vulkanizuotos vandeniu, viena rūšis palaiko komfortišką standumą, o kita užtikrina anatominį efektą. Čiužiniai, kuriuose naudojamas šis užpildas, užtikrina komfortišką ortopedinį palaikymą su anatominiu efektu.

Ortopedinės putos ELIOFORM® – orui pralaidžios putos su mikroporų struktūra, kuri gerina čiužinio plastines ir elastines savybes. Putos ne deformuojamos ir yra atsparios svorio apkrovoms. Čiužiniai su tokiu bloku leidžia kūnui užimti komfortišką ortopedinę padėtį be nereikalingo spaudimo. Lateksas, esantis putose, suteikia blokui elastingumo ir lankstumo, o poliuretanas – atsparumą deformacijoms ir praspaudimams.

Ortopedinės putos ELIOCELL® – orui pralaidžios putos su mikroporų struktūra, turinčios plastinių ir elastinių savybių. Putos Eliocell® atsparios deformacijai ir praspaudimams. Užtikrina idealų ortopedinį stuburo palaikymą miego ir poilsio metu. Ortopedinės putos Eliocell® labai atsparios deformacijai ir praspaudimui, leidžia tiksliai užtikrinti ortopedinį efektą stuburui, nepriklausomai nuo žmogaus svorio ir ūgio.

Anatominės putos MEMOREST® – turi akytą struktūrą ir susideda iš dviejų polimerų. Dėl savo unikalių savybių maksimaliai paskirsto svorį po čiužinio paviršių, sumažina atvirkštinį spaudimą ir užtikrina tobulą komfortą ir stuburo anatominį palaikymą.

Anatominės putos MEMOFORM® – technologinė šiuolaikinė medžiaga, specialiai sukurta fabriko Magniflex laboratorijoje VIP kategorijos čiužiniams. Dėl unikalios gamybos technologijos medžiaga gali greitai reaguoti į šilumą ir spaudimą, o didelis tankis ir akyta struktūra žmogaus kūnui užtikrina minkštą anatominį ir ortopedinį palaikymą be spaudimo, suteikia maksimalų fiziologinį komfortą. Per karščius Memoform® Magniflex nekinta veikiamos šilumos ir išsaugo savo sugebėjimą prisitaikyti prie žmogaus svorio ir grįžti į pradinę būseną. Pagrindinis Memoform® Magniflex privalumas – tai akcentas į maksimaliai tolygų svorio paskirstymą ir atvirkštinio spaudimo pašalinimą.

Comments are closed.