AUDINIAI

Termoreguliuojantis audinys LENPUR – užpatentuotas celiuliozės audinys, tai natūrali hipoalerginė ir gerai sugerianti medžiaga, kuri efektyviai garina drėgmę nuo žmogaus kūno, ir tokiu būdu reguliuoja jo temperatūrą. Minkštas ir malonus audinys sukuria papildomą lytėjimo komfortą ir šilumos jausmą.

Termoreguliuojantis audinys COOLMAX® – bendrovės DuPont® 100% poliesterio orui pralaidus audinys, su keturių gyslų siūlu (siūlo paviršiaus plotas 20% didesnis nei apskrito pjūvio pluošto), pasižymi didelėmis kapiliarinėmis savybėmis. Ši unikali pluošto struktūra tobulai sugeria drėgmę, išskiriamą kūno (žymiai greičiau, negu bet koks kitas audinio tipas), ir dėl kapiliarinių savybių greitai ją išgarina. Tai užtikrina, kad drėgmė efektyviai išvedama į išorę nuo kūno ir čiužinio užpildo. Esant žemai temperatūrai, be termoreguliacijos ir drėgmės išvedimo funkcijos, audinys taip pat atlieka termoizoliacijos funkciją – kai temperatūra žema, audinys akumuliuoja šilumą čiužinio paviršiuje, sukurdamas optimalų miego mikroklimatą. Audinio Coolmax® specifika – užtikrina oro praleidimą iš vienos pusės, tai reiškia, kad drėgmė išgarinama iš vidaus į išorę, taip pat užkerta kelią kvapų įsigėrimui ir bakterijų dauginimuisi.

Termoreguliuojantis audinys OUTLAST® – medžiaga su efektu „ugnis-ledas“, audinio Outlast pluošte yra milijonai rutuliukų iš vaško, kuris tirpsta esant 36 laipsnių temperatūrai. Šylant kūnui, mikrokapsulės pluošte tirpsta, sugerdamos energiją (šilumą) ir vėsina kūną, o kai šalta, mikrokapsulės atiduoda sukauptą pluošte šilumą kūnui, sušildydamos jį. Toks pluoštas gali sugerti ir saugoti didelį šilumos kiekį, leisdamas čiužinio užvalkalui išsaugoti maksimalų temperatūros komfortą.

Minkštas ir švelnus audinys, primenantis šilką, užtikrina malonius pojūčius kontakto su oda metu, užtikrina maksimalų terminį komfortą miego metu.

Outlast yra vienintelė termiškai adaptyvi medžiaga (pagrįsta medžiagos fazės pakitimu), kuri turi sertifikatą Technology Spase. Šis sertifikatas tvirtina Outlast technologijos saugumą ir didelį efektyvumą. Daugiau nei 300 bendrovių įvairiose šalyse naudoja medžiagą Outlast.

Termoreguliuojantis audinys VISKO Termo – audinys iš natūralaus ir dirbtinio pluošto su puikiomis kapiliarinėmis savybėmis ir dideliu pralaidumu orui. Unikalios medžiagos savybės garantuoja tolygų 35% žmogaus kūno šilumos ir drėgmės paskirstymą per pirmąsias gaminio naudojimo 10 minučių. Per sekančią eksploatavimo valandą vyksta tolygus 90% šilumos ir drėgmės paskirstymas, tai užtikrina komfortišką mikroklimatą čiužinio paviršiuje, tokiu būdu, sukuriama sveika ir atpalaiduojanti miego aplinka.

Comments are closed.